Globe
Jeśli przebywasz poza terytorium Polski, prosimy skontaktuj się z oddziałem MPLC w danym kraju
kliknij tutaj >>

Witamy na stronie MPLC

 

Wprowadzone legalnie do obrotu płyty DVD i inne nośniki video z filmami, serialami telewizyjnymi czy koncertami są przeznaczone tylko i wyłącznie do użytku domowego (prywatnego). Przypominają o tym ostrzeżenia umieszczone na oryginalnych opakowaniach i przed nagraniami. Odtwarzanie utworu w warunkach innych niż domowe jest z definicji odtworzeniem publicznym i wymaga licencji czyli zgody jego producenta.

Wiele organizacji i firm narusza prawo jedynie z powodu jego nieznajomości. Wyświetlasz filmy publicznie? Pamiętaj o posiadaniu licencji. Nie narażaj się na surowe kary. Więcej informacji w dziale prawnym.

Z Parasolem Licencyjnym® MPLC otrzymujesz dostęp do katalogu setek tysięcy tytułów ponad 950 producentów filmowych i telewizyjnych, w tym największych hollywoodzkich wytwórni i producentów niezależnych.

Jedna roczna opłata - cały rok odtwarzania filmów, dla gości, pracowników, studentów, pacjentów, klientów czy ich dzieci.

Aby uzyskać certyfikat licencyjny wypełnij formularz kontaktowy lub skontaktuj się z nami bezpośrednio.

Dysponujesz prawami do utworów audiowizualnych i chcesz uzyskiwać stałe wynagrodzenie z tytułu niekomercyjnych pokazów filmowch na wybranych rynakch (Instytucje kultury, placówki edukacyjne i oświatowe, służba zdrowia i opieka medyczna, lokale gastronomiczne, transport pasażerski, sklepy i sieci handlowe, stowarzyszenia, fundacje, organizacje religijne, korporacje i inne)? Kliknij tutaj