Skontaktuj się z nami

 

umbrella image

Informacje kontaktowe

Motion Picture Licensing Company Polska Sp. z o.o.
ul. Chocimska 12/9
00-791 Warszawa
NIP: 521-35-06-996

 

email: info@mplc.pl 

 

Doradcy licencyjni

tel.: +48 22 314 69 96

tel.: +48 535 511 122

tel.: +48 22 256 59 00

tel.: +48 535 511 188

tel.: +48 791 323 400

tel.: +48 730 003 683

tel.: +48 575 706 100

Faktury i płatności

tel.: +48 22 314 69 97

  

Jaką reprezentujesz firmę / instytucję?*

 

Biblioteki
Pokazy filmowe to świetny sposób na uatrakcyjnienie oferty biblioteki. Aby legalnie korzystać z nośników video z filmami i programami telewizyjnymi, takich jak płyty DVD i Blu-Ray, z TV lub innych legalnych źródeł np.: internecie, należy uzyskać Parasol Licencyjny MPLC. Atrakcyjne warunki Parasola Licencyjnego zostały wynegocjowane ze Stowarzyszeniem Bibliotekarzy Polskich. Informacje na temat Parasola Licencyjnego można znaleźć również na stronie sbp.pl

Transport Osobowy
Odtwarzanie filmów dla pasażerów podczas podróży podnosi generalny poziom ich satysfakcji, stanowi wartość dodaną do usługi przewozu i pozwala pozycjonować usługę w segmencie Premium. Oferta rodzinnej rozrywki na pokładzie to gwarancja punktów w kategorii firm przyjaznych rodzinie. Parasol Licencyjny daje dostęp do największego wyboru tytułów filmowych na rynku, dla każdej grupy wiekowej i w każdym możliwym gatunku (najpopularniejsze hity, bajki i filmy familijne, klasyka kina i filmy popularno-naukowe oraz seriale telewizyjne)

Kawiarnie, puby & restauracje
Pokazy filmowe w pubie czy kawiarni to świetny pomysł na podkreślenie kulturalnego charakteru tego miejsca i przyciągnięcie nowych klientów. Ulubione bajki i filmy famililjne w restauracyjnym kąciku dla dzieci pozostawią pozytywne wrażenia z wizyty i wpłyną na wizerunek lokalu przyjaznego rodzinie. Aby legalnie korzystać z nośników video z filmami i programami telewizyjnymi, takich jak płyty DVD i Blu-Ray, z TV lub innych legalnych źródeł np.: internecie, należy uzyskać Parasol Licencyjny MPLC.

Centra rozrywki, zabaw i aktywności
Odtwarzanie bajek, filmów czy programów telewizyjnych to świetny sposób na uzupełnienie i autrakcyjnienie oferty parków rozrywki, centrów zabaw i innych miejsc, w których prowadzone są zajęcia (dla dzieci, młodzieży, dla seniorów i inne). Aby legalnie korzystać z nośników video z filmami i programami telewizyjnymi, takich jak płyty DVD i Blu-Ray, z TV lub innych legalnych źródeł np.: internecie, należy uzyskać Parasol Licencyjny MPLC.

Sklepy, salony i centra handlowe
Ulubione bajki i filmy, w kąciku dla dzieci czy w poczekalni, nie tylko umilą chwile najmłodszym, ale przede wszystkim to rodzice będą mieli więcej czasu na zapoznanie się z ofertą i podjęcie decyzji zakupowych. Parasol Licencyjny umożliwia nielimitowane korzystanie z repertuaru prawie 1000 producentów filmowych, telewizyjnych i dystrybutorów. Parasol Licencyjny pomaga kreować pozytywny wizerunek obiektu jako placówki, salonu, sieci, przyjaznej rodzinie

Publiczne Instytyucje Kultury
Chcesz legalnie korzystać z nośników video z filmami dostępnych na rynku, takich jak płyty DVD i Blu-Ray, z TV lub innych legalnych źródeł np.: internecie? Już dziś uzyskaj całoroczny Parasol Licencyjny. Licencja daje możliwość korzystania z katalogu blisko 1000 producentów filmowych, telewizyjnych i dystrybutorów. Bez żadnych limitów i raportowania.

Służba zdrowia i opieka medyczna
Nie sposób przecenić pozytywny wpływ filmów i bajek na pacjentów szpitali, pensjonariuszy domów opieki czy spokojnej starości. Aby legalnie korzystać z nośników video z filmami i programami telewizyjnymi, takich jak płyty DVD i Blu-Ray, z TV lub innych legalnych źródeł np.: internecie, należy uzyskać Parasol Licencyjny MPLC.

Fundacje i stowarzyszenia

Hotele, centra konferencyjne
Odtwarzanie filmów czy programów TV w świetlicy, klubokawiarni, sali konferencyjnej, pokoju animacyjnym dla dzieci, hotelowym SPA lub w ramach pokazów plenerowych, wymaga posiadania licencji na publiczne odtwarzanie. Parasol Licencyjny daje możliwość nielimitowanego korzystania z wszelkich legalnych źródeł. Jeśli jesteś członkiem Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego (IGHP) możesz skorzystać ze specjalnego rabatu.

Kluby sportowe, Fitness & Siłownie
Umożliwienie klientom oglądania ulubionych filmów, seriali czy programów telewizyjnych (podczas ćwiczeń lub w poczekalni) to świetny sposób na autrakcyjnienie oferty klubów fitness. Tylko Parasol Licencyjny umożliwia taką działalność. Licencja jest uzależniona od wielkości lokalu, udzialana na okres roku i daje możliwość nielimitowanego korzystania z repertuaru prawie 1000 zagranicznych producentów filmowych, telewizyjnych i dystrybutorów

Przedszkola & Żłobki
Odtwarzanie bajek i filmów to świetny sposób na uzupełnienie i autrakcyjnienie oferty. Aby legalnie korzystać z nośników video z filmami i programami telewizyjnymi, takich jak płyty DVD i Blu-Ray, z TV lub innych legalnych źródeł np.: internecie, należy uzyskać Parasol Licencyjny MPLC. Oferta obejmuje większość tego co jest na rynku. Wśród 950 producentów filmowych i telewizyjnych objętych licencją znajdują się: Walt Disney Pictures, Pixar Animation, Dreamworks Animation, Marvel Studios, DC Comics, Nickelodeon, oraz Hit Entertainment.

Korporacje, pokazy pracownicze i szkolenia

Więzienia, zakłady karne i areszty

Kościoły i organizacje religijne
Filmy stanowią wspaniałą rozrywkę i sposób na spędzanie czasu. Pomagają kształtować właściwe postawy, dostarczać pozytywnych wzorców do naśladowania i pobudzać do twórczych dyskusji na ważne tematy. Aby legalnie publicznie odtwarzać bajki, filmy, seriale czy programy telewizyjne, z nośników wideo dostępnych na rynku, takich jak DVD, Blu Ray, z TV lub z legalnych źródeł w internecie, bez żadnych limitów i raportowania, skorzystaj z Parasola Licencyjnego.

Szkoły
Zamiast kosztownego wyjścia do kina szkoły coraz częściej umożliwiają uczniom oglądanie filmów na swoim terenie, w ramach: wieczórów i nocy filmowych, pokazów plenerowych, spędzania czasu w świetlicy czy bibliotece, a także podczas zastępstw. Aby legalnie korzystać z nośników video z filmami i programami telewizyjnymi, takich jak płyty DVD i Blu-Ray, z TV lub innych legalnych źródeł np.: internecie, należy uzyskać licencję. Parasol Licencyjny daje możliwość nielimitowanych pokazów filmowych na terenie szkoły, w ramach jednorazowej opłaty.

Czy planujesz pokazy we wnętrzu czy plenerowe?

Ile obiektów chcą Państwo objąć licencją?

Ile pojazdów chcą Państwo objąć licencją?

Jaka jest pojemność pomieszczenia?

Jaka jest Państwa branża?

Jaka jest pojemność pojazdu?

W jaki sposób zamierzają Państwo korzystać z utworów?*

 

Imię:*

Nazwisko:*

Prefix:*

Stanowisko:

 

Firma / Instytucja:*

Adres:*

Adres 2:

Miasto:*

Telefon:*

E-mail:*

Skąd dowiedzieli się Państwo o MPLC?

 

Komentarze: