Jednorazowe licencje na tytuł (komercyjne)

MPLC® udziela również jednorazowych licencji komercyjnych na pokaz określonego tytułu filmu w danym miejscu i czasie. Licencja umożliwia pobieranie opłat za bilety oraz reklamę pokazów z wykorzystaniem tytułów filmów. Do pokazów mogą być wykorzystane nośniki video dostępne na rynku, takie jak płyty DVD i Blu-Ray, jak również inne legalne źródła np. serwisy VOD (Video On Demand) w internecie. 

 

Sprawdź dostępność tytułów.

W celu sprawdzenia konkretnego tytułu skontaktuj się z nami telefonicznie (+48 22 314 69 97, +48 535 511 122) lub mailowo (info@mplc.pl). Nasz zespół z przyjemnością pomoże w wyborze odpowiedniego repertuaru. Jeżeli nie będziemy mogli sami udzielić licencji, postaramy się skierować do właściwego podmiotu na polskim rynku.

 

 

 

 

Największa baza filmów na świecie, zawierająca informacje o niemal wszystkich wydanych tytułach. Oprócz standardowych danych dzięki stronie można w większości przypadków ustalić kto jest producentem danego filmu. Takie informacje powinny się znajdować na karcie wybranego tytułu, w sekcjach "Production Companies" i/lub "Company Credits". Odwiedź www.imdb.com